„Lihtne peale kanda, ideaalne püsivus, koheselt eemaldatav” ―
need märksõnad iseloomustavad brändi CHIC küünelakke kõige paremini!

Kellele ei meeldiks omada terveid ja hoolitsetud küüsi? Iisraeli ettevõte CHIC muudab selle unistuse reaalsuseks, sest nüüd saavad profilakkide võimalusi proovida kõik need, kes armastavad küüntega eksperimenteerida.

Professionaalsed küünelakid CHIC on kauaoodatud innovaatiline lahendus küünekunsti valdkonnas, ühendades endas uuenduslikku tehnoloogiat ja kõrgeid esteetilisi nõudeid. Lakid on välja töötatud Iisraeli ettevõttes CHIC Cosmetic Industries Ltd (asutatud 1987), mis on viimase 26 aasta jooksul muutnud täielikult kõike küüneerialadega seonduvat.

CHIC lakkidega saavutatud kaunid ja terved küüned ei ole müüt, vaid reaalsus. Nüüdisaegsed koostisosad muudavad küüned kauniks, jätmata neile ebameeldivat varjundit, mis rikub loomuliku küüne välimust pärast analoogiliste toodete kasutamist. CHIC lakkide koostises ei ole kasutatud madala kvaliteediga odavaid komponente.
CHIC lakid püüavad pilku kaunite puhaste värvitoonide ja kauapüsiva kordumatu säraga. Selle taga on koostises olev unikaalne polümeer, mis aitab säilitada küünte välimust ka 10 päeva möödudes samasugusena, nagu salongi uksest välja astudes.
Tänu koostisse kuuluvale unikaalsele geelile pakuvad CHIC lakid suurepärast alternatiivi geellakkidele: samasugune vastupidavus (10–18 päeva) aitab kokku hoida raha, aega ja vaeva, mis muidu kuluks küünestuudio protseduuridele, kas või selleks, et vana lakikiht eemaldada ja uus peale kanda. Küünetehnikutel aga jäävad tegemata kulutused UV-lambile, alus- ja pealislakkidele ning spetsiaalsele geellaki eemaldajale.
Sama komponent, mis annab CHIC lakkidele erilise elastsuse ja viskoossuse, tagab küüntele alati ka ühtlase laitmatu kattekihi.

Mõned CHICi paleti värvid säilitavad oma sügavuse ja intensiivsuse isegi pealekantuna vaid ühekordse kihina (One Coat). Kuid ka see ei anna veel ammendavat ettekujutust kõikidest hämmastavatest omadustest, mida see eriline koostisosa endaga kaasa toob. Lakipudelis puuduvad metallkuulikesed, mis tähendab, et pudelit ei pea enne kasutamist värvi ühtlustamiseks loksutama. Unikaalne geel on tiksotroopne, see tähendab, s.t et tal on võime mehaanilisel mõjutusel vedelduda. Tiksotroopne geel aitab säilitada laki struktuuri pikka aega sellisena, nagu see esimest korda pudelit avades oli. Seega ei ole enam vaja muret tunda, et lemmiklakk aja jooksul kuivab ja kõlbmatuks muutub – laki säilivusaeg on muljetavaldavad kolm aastat. Ja seda igapäevasel kasutamisel!

Tähtis on ka see, et laki koostisest on välja jäetud sellised toksilised ained agu formaldehüüd, toluool, kamper ja dibutüülftalaat. Ja see tähendab, et lakki võivad julgelt kasutada ka last ootavad ja rinnaga toitvad naised.

Professionaalseid küünespetsialiste rõõmustab kindlasti ka lakipudeli suurus – 17 ml, mis on teiste firmade analoogiliste toodetega võrreldes harukordne ning see, et CHICi värvipalett pakub rohkem kui 120 värvitooni, mille seas on nii pärlmutter- kui matte värve, pehmeid ja sügavaid, tagasihoidlikke ja eredaid toone. Lisaks sellele pakub CHIC nelja eksklusiivset sarja – Orange, Metallix, Sugar Baby ja Crocodile.

Nüüd on kaunis maniküür käeulatuses.

Tule ja avasta enda jaoks uued piirid – koos CHIC lakkidega!
Hind – 5.10 EUR – 17ml (0.3 EUR/ml)
LAO TÜHJENDUSMÜÜK 1 EUR/tk